Home Uncategorized Brenda shtëpisë luksoze të Leonora Jakupit në Brezovicë

Brenda shtëpisë luksoze të Leonora Jakupit në Brezovicë

Leonora Jakupi mbetët njëra nga emrat më të njohur të muzikës në Kosovë.

Duke qenë se vazhdimisht ka qenë pjesë e ekranit si artiste e mirëfilltë, ajo ka qenë gjithmonë e pëlqyer nga publiku i saj besnik.

Me kalimin e viteve ajo ka ndryshuar si në pamje ashtu edhe në stilin e veshjes dhe pamjes.

Ajo ka kohë që ka blerë shtëpi në vendin turistik të Brezovicës, ku pothuajse çdo vikend e kalon atje.

Leonora se fundmi ka publikuar një pamje të bukur brenda shtëpisë së saj luksoze në Brezovicë.

Kaq bukur po duket nga brenda. /ORAinfo/