Home Uncategorized Për Ryven ka dalë vera, kaq shkurtë është veshur

Për Ryven ka dalë vera, kaq shkurtë është veshur

Ryva Kajtazi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun, ajo po vazhdon aktivitetin e saj si në dasma ashtu edhe në mbrëmje të ndryshme

Ani pse është shumë e përkushtuar në profesionin e saj, Ryva nuk e lë anash asnjëherë familjen e saj, madje ajo i kushton vëmendje edhe vetës sa saj.

Së fundmi ajo është parë në një ambient shumë të bukur, të rrethuar me male dhe natyrë të bukur.

E çka bie në sy është veshja e saj e shkurtë, e duket se për të ka dalë vera./ORAinfo/