Home Uncategorized E keni parë Almedinën, por motra tjeter e Arbenitës qenka edhe më...

E keni parë Almedinën, por motra tjeter e Arbenitës qenka edhe më e bukur!

Arbenita Ismajli është ndër emrat më të komentuar të shoëbizit.

Ajo merr vëmendje në secilin postim që bën.

Së fundi ajo ka ndarë një imazh duke darkuar me motrat dhe bashkeshotrin e saj Feron.

Më parë nuk e kemi parë por Arbenita paska edhe një motër tjetër po aq bukuroshe sa vet./InfoKosova/