Home Uncategorized Kaq shumë është rritur vajza e Diellza Kolgecit dhe Fisnik Rugova

Kaq shumë është rritur vajza e Diellza Kolgecit dhe Fisnik Rugova

Modelja Diellza Kolgeci vite më parë është berë nënë e një vajze.

Ajo edhe pse mundohet hermetikisht ta mbajë jetën e saj private, është bashkëshorti i saj Fisniku ai i cili publikon vazhdimisht fotografi të vajzës së tyre, shkruan InfoKosova.

Ditë më parë bukuroshja e vogël festoj ditëlindjen, e qe në festë nuk munguan as prindërit si Diellza e Fisniku.

Më poshtë gjeni foton ese sa është rritur vajza./InfoKosova/

Shiko fotot: