Home Uncategorized Fustani i Luana Vjollcës, ka çmimin e një veture

Fustani i Luana Vjollcës, ka çmimin e një veture

Luana Vjollca shquhet për veshjet e shtrenjta.

Fustani i zi me të cilin publikoi foto para pak ditësh është i markës “Collini Milano” dhe ka çmim në shitje online 810 euro.

Përafërsisht, kaq sa shitet një veturë e modelit Golf 2-sh./Indeksonline/

Shiko foton: