Home Uncategorized Stresi nis lidhje të re, kjo është fotoja ‘intime’ që po qarkullon...

Stresi nis lidhje të re, kjo është fotoja ‘intime’ që po qarkullon në rrjet

Stresi është shfaqur së fundmi në shoqërinë e një vajze misterioze duke nxitur dyshime se ka nisur një lidhje të re.

Në fotot e siguruara nga “Panorama Plus” dyshja shihen në një club ulur krah njëri-tjetrit teksa duken shumë të afërt.

Madje në një moment reperi e puth në faqe.

Vajza quhet Erika dhe është e panjohur për publikun ndonëse ka shumë ndjekës në Instagram.

Nuk dihet nëse mes tyre ka nisur një lidhje apo ka qenë thjesht një video e momentit, por nuk mund ta mohojmë se janë shumë të afërt.

Kohës e fundit Stresi ka qenë në qendër të vëmendjes për jetën personale disa herë, përfshirë edhe lidhjen e tij me Keisin.

Pasi u publikuan fotot e saj duke punuar si kamariere në Kanada, ai i doli menjëherë në mbrojtje.

Ai tha se ka qenë në dijeni të punës së saj, e cila sipas tij ka shumë të ardhura, megjithatë gjatë kohës kur ishin bashkë ai shprehu se ka insistuar që të mos punonte.

Kjo situatë zbuloi se ata nuk janë divorcuar zyrtarisht dhe në dokumenta figurojnë ende burrë e grua.

Ishte Keisi ajo e cila tha se ata nuk e kanë me nxitim për tu firmosur letrat e divorcit, madje çifti ruan ende një komunikim të mirë më njeri-tjetrin.

Keisi dhe Stresi prej vitesh kanë qenë një ndër çiftet më të perfolura në showbiz.

Shiko foton: