Home Uncategorized Nuk do besoni mbas kujt po shkrihet Kida

Nuk do besoni mbas kujt po shkrihet Kida

Orhidea Latifi e njohur për publikun me nofken Kida, me çiltërsinë e saj dhe energjinë pozitive që në paraqitjet e para ka fituar zemrat e publikut.

Me projektet e saj muzikore është mjaft në trend derisa vlerësohet si një nga artistet më të mira shqiptare.

Duke qenë personazh publik dhe me profesion artistja ka edhe një luks që bie goxha në sy.

Këngëtarja shfaqet në çdo imazh me veshje të veçantë dhe këtë herë na tregoi se ajo shkrihet për mbathjet e saj të firmës “Prada”, derisa ka postuar një fotografi të tyre në InstaStory duke i bashkangjitur një emoji duke u shkrirë./Kosovarja/