Home Uncategorized Ariana pozon e zjarrt nga hapësira e banjës

Ariana pozon e zjarrt nga hapësira e banjës

Ariana Fejzullahu në shumë aspekte merr vëmendje me pozat e shumta që publikon.

Për ndjekësit e saj nuk ndalet duke publikuar momente të ndryshme nga jeta e përditshme.

Në këtë fotografi të fundit, gruaja e Ermalit duket e zjarrtë dhe pozon në mënyrë unike.

Me veshjen provokuese, shikojeni sa e zjarrtë duket./Kosovarja/