Home Uncategorized Oriola super e zjarrt, vjen me një set fotosh nga Maroku

Oriola super e zjarrt, vjen me një set fotosh nga Maroku

Modelja dhe bukuroshja shqiptare gjatë ditës së sotme është parë duke e bërë një set të ri fotografish.

Ajo është njëra prej modeleve shqiptare më të kërkuara.

Për momentin bukuroshja shqiptare ka treguar se është në qytetin e Marrakechit në Marok, teksa është parë duke bërë disa foto.

Fillimisht ajo shihet duke pozuar me një pallto ngjyrë kafe me fije, të cilën veshje e ka të shoqëruar edhe me çizme të gjata dhe me taka, teksa flokët i ka të kapura, e ku theksohet grimi i saj glamuroz. /Express/