Home Uncategorized Nuk do të iu shkonte kurrë në mend, ky është emri i...

Nuk do të iu shkonte kurrë në mend, ky është emri i vërtetë i Encës

E njohur për publikun prej shumë viteve me emrin Enca, u bë e dashur dhe e preferuar për të gjitha moshat me zërin e saj të veçantë.

Edhe pse ka kohë që mungon me projekte të reja, artistja është aktive në rrjetet sociale.

Këngëtarja shqiptare është duke e shijuar këtë kohë derisa po pushon në vende të ndryshme luksoze duke filluar me Dubain.

Së fundi, ajo është nisur drejt Turqisë ku është mirëpritur gjatë rrugës me një plakart ku i është personalizuar emri i vërtet.

Në video shihet emri, Ruensa Haxhiaj, duke e bërë të ditur për ndjekësit që nuk e dinin emrin e gjatë të artistes.

Lojtës Videosh