Home Uncategorized Blerina Rugova vishet elegante, duket mahnitëse

Blerina Rugova vishet elegante, duket mahnitëse

Blerina Rugova është reatorja e modës e cila është shumë e zonja në punën që e bënë.

Shumë e nergjike dhe përplot pozitivitet, Blerina nuk ndalet asnjëherë duke punuar.

Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram ka shpërndarë disa imazhe e veshur dhe e kombinuar në mënyrën më të mirë.

Nuk kishte si të mungonte edhe një mbishkrim në fotografitë e shpërndara “Eleganca është e vetmja bukuri që nuk zbehet kurrë”– ka shkruar ajo./Kosovarja/