Home Uncategorized Sahidja na prezanton me djalin e saj, sa shumë është rritur

Sahidja na prezanton me djalin e saj, sa shumë është rritur

Ato të dyja së bashku janë të pandara në jetë ashtu edhe në profesion.

Sahide Mustafa së bashku me motrën e saj Safeten ka vite që publikut i dhurojnë këngë e hite të panumërta për publikun e tyre besnik.

Ani pse kanë kohë të gjatë në skenë, ato vazhdimisht janë të zëna nëpër koncerte dhe dasma të ndryshme.

Përtej jetë profesionale ata të dyja janë bashkëshorte dhe nënë shumë të përkushtuara.

Së fundmi Sahidja, ka ndarë një foto të djali të saj të vogël.

Sa bukur po duken së bashku./ORAinfo/