Home Uncategorized Mbulohet moderatorja e RTK-së, mahnitë me pamjen

Mbulohet moderatorja e RTK-së, mahnitë me pamjen

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive, atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Ajo se fundmi po qëndron në Emiratet Arabe, nga atje moderatorja kosovare ka publikuar një foto ku shfaqet e mbuluar.

Ajo këtë veprim duket se e ka bërë derisa e ka vizituar një xhami të këtij vendi, e mbulesa po i rri kaq bukur asaj. /ORAinfo/