Home Uncategorized E dhimbshme: Kjo është gruaja që humbi jetën dje në aksident bashkë...

E dhimbshme: Kjo është gruaja që humbi jetën dje në aksident bashkë me një fëmijë, dy të tjerë i la jetimë

Dje ka ndodhur një aks.i dent i rë.ndë në Drenas, me ç’rast kanë ndërruar jetë dy persona.

Hana Avdiu Gucati është 37 vjeçarja e cila humbi jetën nga ky aksident, bashkë me një fëmijë tjetër.

Njoftimin për var,rimi.n e saj e kanë dhënë familjarët.

Postimi i plotë:

Te Allahut jemi dhe tek ai do te kthehemi😭
Njoftojme miqet shoket dhe dashamiret se dje me daten 02.05.2022 ndrroj je.te nga nje aksident i rend Motra jone e dashur Hana(Rrahim)Avdiu -Gucati
Var.ri mi behet sot me daten 03.05.2022 ne ora 16:00, ne var,rez.at e fshatit Morine!!
Me pikéllim te thellé e gjithé Familja Avdiu!!!