Home Uncategorized Në fustanin shumë të shkurtë Qeqa hap këmbët, dhe gjithë vëmendjen mori...

Në fustanin shumë të shkurtë Qeqa hap këmbët, dhe gjithë vëmendjen mori diçka tjetër

Moderatorja e sportit Qeqa Krelani, ka marr vëmendje në fotografinë e fundit.

Bukuroshja ka pozuar e nxehtë, shkruan InfoKosova.

Me fustanin e shkurtë, Qeqa kishte kapur këmbët, por vëmendje morën duart e saj të cilat ishin kujdesur mjaftë mirë të mos ekspozohët shumë.

Ajo pa dyshim se edhe kështu dukej mjaftë e zjarret./InfoKosova/

shiko footn: