Home Uncategorized Nuk do ta besoni por kjo është mosha e pronares së TopChannel,...

Nuk do ta besoni por kjo është mosha e pronares së TopChannel, Lori Hoxha

Lori dhe Sara Hoxha, janë trashëgimtaret e televizionit shqiptar, Top Channel.

Përveç jetës së tyre luksoze, motrat Hoxha njihen për bukurinë dhe format trupore, shkruan InfoKosova.

Për dallim nga Sara, Lori merret edhe me blogerizem ku publikon fotografi të ndryshme në instagram.

E ftuar ne emisionin “Më lërë të flas”, Lori u përgjigj rreth moshës së saj.
Besoni ose jo, por Lori është vetëm 28 vjec./InfoKosova/