Home Uncategorized Einxhel ndrron stilin e flokëve, kaq ndryshe duket

Einxhel ndrron stilin e flokëve, kaq ndryshe duket

Einxhel Shkira është njëra ndër personazhet më të përfolura kohëve të fundit.

Që pas hyrjes në shtëpinë e Big Brother VIP, ajo thuajse cdo ditë është pjësë e lajmeve të shoëbizit dhe jo pa shkak.

Ajo së fundi ka sjell disa imazhe të reja ku po duket krejtësisht ndryshe.

Si duket moderatorja qenka ‘inspiruar’ nga mikja e saj Semi për ti pr.erë baluket që gjithashtu i shkojnë shumë.