Home Uncategorized Emocionuese/ Meda surprizon fansin e tij me sindromën Down, reagimi i tij...

Emocionuese/ Meda surprizon fansin e tij me sindromën Down, reagimi i tij nuk duhet humbur

Diari, me vendbanim në Prishtinë, sot ka marrë një surprizë që nuk do ta harrojë kurrë, ai është vizituar nga këngëtari i famshëm, Meda.

Familjari i tij Bujari, ka treguar për Indeksonline se Diari është fans i madh i Medës, dhe se e ndjekë atë në çdo hap.

Ftesës për ta takuar Diarin, Meda i është përgjigjur me shumë pozitivitet, duke i bërë një vizitë në shtëpinë e tij.

E, patjetër që entuziazmi është shumë i madh, me Diarin që përqafon artistin e tij të preferuar.