Home Uncategorized Adelina iu merr mendtë me bukurinë e saj

Adelina iu merr mendtë me bukurinë e saj

Adelina Ismaili njihet për bukurinë natyrale që ka.

Duke qenë gjithmonë e dalluar me stilin e saj, shumë herë është pjesë e lajmeve rozë, shkruan “Kosovarja”.

Këtë herë, me një grim perfekt dhe flokë të rregulluara këngëtarja shfaqet mahnitëse dhe iu merr mendtë me bukurinë e saj.

Si gjithmonë, ajo ka pranuar komente të shumta.