Home Uncategorized “A po dalum me pi kafe mas iftarit”, e afërmja e 23...

“A po dalum me pi kafe mas iftarit”, e afërmja e 23 vjeçarit që humbi jetën dje në Klinë, tregon mesazhin e fundit me të

E afëmja e të ndjerit përmes një shkrimi në rrjetin social Instagram ka shkruajtur mesazhin e fundit që kishte me të ndjerin që vd.iq mbrëmë: “a po dalum me pi kafe mas iftarit”,

23-vjeçari u v /r.a dje në Klinë, pranë një restoranti, ku, sipas mediave, kishte ngrënë iftar me familjen e tij. F.H, kishte lindur në vitin 1999, pak muaj pasi babai iu v .r./a nga forcat serbe dhe u pagëzua me emrin e të atit.

Ai dje nuk arriti t’i shpëtojë pI.agë v/e dhe sapo u dërgua në spital, mjeku njoftoi se kishte vde.k/ur. Ndërsa sot është bërë varr.imi i tij, ku morën pjesë me mijëra qytetarë.