Home Uncategorized Fama e bën të vetën, ndryshimi i Rrushe Zybës pasi u bë...

Fama e bën të vetën, ndryshimi i Rrushe Zybës pasi u bë pjesë e “Për’puthen”

Rrushe Zyba është vajza e parë nga Kosova që u bë pjesë e programit të dashurisë, “Për’puthen”.

Me kalimin e kohës vërehet që ajo ka pësuar ndryshime të mëdha në fytyrë.

Duke hulumtuar imazhe nga paraqitja e parë në ekran dhe imazhet që është tani, shihet se edhe Rrushja ka renë e ndërhyrjeve kirurgjike.

Sidoqoftë, ajo po duket bukur dhe paraqitjet e saj në çdo puntatë bien në sy./Indeksonline/