Home Uncategorized E tepron Elita Rudi, kaq shkurt vishet kur del në publik!

E tepron Elita Rudi, kaq shkurt vishet kur del në publik!

Elita Rudi, është moderatorja e njohur që bëri bujë të madhe me lidhjen e saj me reperin, Gjiko.

Lidhja e saj u komentua aq shumë, saqë Elita pothuajse ishte çdo ditë pjesë e mediave rozë.

Dashuria e tyre u forcua, kur në jetë erdhën dy fëmijët e tyre, Zëri dhe Bota.

Krahas kujdesit për dy fëmijët e saj, Elita shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku shfqet e veshur me fustan të ngushtë e shumë të shkurt.

Kaq provokuese nuk e kemi parë moti Elitën, a do ta bëjë xheloz Gjikon me këtë veshje?. /ORAinfo/

Shiko videon: