Home Uncategorized A e dini emrin e kujt e mbanë Beatrix Ramosaj?

A e dini emrin e kujt e mbanë Beatrix Ramosaj?

Beatrix Ramosaj është këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe shumë e komentuar së fundi për jetën e saj private.

Është e re, e bukur, e talentuar dhe gjithmonë më se e gatshme për të përballuar me sukses skenën, Beatrix Ramosaj mban emrin e ish- Mbretëreshës se Holandës.

Beatrix u bënë tashmë disa vite që është pjesë e skenës, ndërsa në repertorin e saj numëron disa këngë të suksesshme e videoklipe.

Këngëtarja ka qenë mjaft aktive në eventet muzikore që realizohen në trojet shqiptare, ndërkaq pjesëmarrja në “BBV” e ka vënë plotësisht në qendër të vëmendjes./Kosovarja/