Home Uncategorized A është në lidhje dashurie Gonxhe Gërxhaliu

A është në lidhje dashurie Gonxhe Gërxhaliu

Moderatoren e mirënjohur, Gonxhe Gërxhaliun nuk jemi mësuar ta shohim shpesh nëpër intervista.

Mirëpo, këtë herë ajo është bërë pjesë e emisionit “Yjzit me Vlesën”, emison ky ku flitet për astrologjinë, shkruan”Kosovarja”.

Vlesa i tregoi asaj shumëcka për shenjën e saj në zodiak, dhe në një moment e pyeti nëse ajo ka interes për një njohje të re romantike, pasi sipas yjeve është koha e duhur.

Gonxhia nuk dha ndonjë përgjigje konkete, duke lënë në pikëpyetje adhuruesit e saj.