Home Uncategorized Çfarë po ndodh? Liberta Spahiu e Flori Mumajesi “kapen” duke u puthur

Çfarë po ndodh? Liberta Spahiu e Flori Mumajesi “kapen” duke u puthur

Ka kohë që është përfolur për një lidhje mes Liberta Spahiut dhe Flori Mumajesit, por që një gjë e tillë nuk është konfirmuar asnjëherë.

Së fundmi, shumë fytyra publike kanë qenë të ftuar në një dasmë në Amerikë, ku pjesë e tyre ishin edhe Flori dhe Liberta.

Në një video të publikuar nga “Gazeta Express”, shihet se si gjatë këndimit, Flori shkon tek Liberta duke i dhuruar puthje në buzë.

Se si qëndron e vërteta e raportit mes tyre, duhet të presim deri të deklarohen vet dyshja./Indeksonline/