Home Uncategorized Shkëndije Mujaj ka një mesazh: Nuk është me rëndësi ç ‘far Exposon…

Shkëndije Mujaj ka një mesazh: Nuk është me rëndësi ç ‘far Exposon…

Shkëndije Mujaj është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku nuk mungon me postime dhe storje.

Siç dihet, ajo ka kohë që është duke iu përkushtuar fesë myslimane dhe ritualeve që kërkohet, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, për ndjekësit e saj ka ndarë një mesazh mjaft të ndier në Instagram.

Përmes disa imazheve ku ka pozuar e mbuluar me shami, ajo ka thënë se nuk ka rëndësi se çfarë exposon por si ndjehesh dhe a je njeri i qetë.

“Nuk është me rëndësi ç ‘far Exposon
Por si ndjehesh vetëm, natën a flenë e qet a ndoshta shpirti te rënkon ?
Un e di ti ç ‘far ndjen?
Nxito dhe veten kuro

Mos ju frikëso ndryshimit por frikësoju asaj ç ‘far te ndalon! eja , eja , mos hezito provo nga okupimi i halleve veten çliro
Ah sa bukur kur je si zog i pavarur

Allahu.xh.sh tha un jam afër
Eh kush na njeh me mirë se aj qe na krijoj ti akoma nuk e njeh Zotin !”, k qenë shkrimi i saj.