Home Uncategorized Djali i vogël po e shikonte teksa luante në telefon, gjesti i...

Djali i vogël po e shikonte teksa luante në telefon, gjesti i burrit i bën të gjithë t’i kthejnë sytë kah ai

Një video e publikuar së fundi në rrjetet sociale, e tregon momentin kur një i huaj në tren i dhuron një djali të vogel telefonin e tij, në mënyre që ata të luajnë se bashku derisa udhëtojnë.

Aty shihet se si djali ishte koncentruar me gjithë vëmendjen dhe po e shikonte burrin afër tij, teksa luante një lojë në telefon.

Kur burri e pa se djali po e shikon, ia dhuroi atij pajisjen në mënyrë që të luajnë bashkë derisa udhëtojnë.

Kjo video është filmuar nga Kia Tatiyana Davis, e cila po udhëtonte bashkë me ta dhe e shpërndau për t’ia treguar botës këtë moment, ndërsa deri tani ka marrë më shumë se 30.000 klikime./InfoKosova/

Shiko Videon: