Home Uncategorized Bora tregon historinë e tatuazhit më të rëndësishëm në trupin e saj,...

Bora tregon historinë e tatuazhit më të rëndësishëm në trupin e saj, kujt i dedikohet?

Në puntatën e sotme në studion e Për’puthen nisën pyetjet rreth tatuazheve dhe kujt i dedikohen ato.

Konkurrentët nuk nguruan të pyesin edhe moderatorën e emisionit, Bora Zemanin, e cila tregoi për tatuazhet e saj.

Bora tregoi se të gjitha tatuazhet e saj kishin dedikime, ku specifikoi më të veçantin.

Tatuazhi ndodhej në dorë dhe i dedikohej Arborit, djalit të saj, tatuazhi bardh e zi tregon flokë bore, lidhur edhe me emrin e djalit.