Home Uncategorized Mozzik bën përshëndetjen e veçantë për Putinin

Mozzik bën përshëndetjen e veçantë për Putinin

Reperi i njohur kosovar Mozzik, është duke zhvilluar turin jashtë Kosovës.

Karriera e tij e suksesshme ka bërë që ai të renditet në listën e reperëve më të dashur për publikun shqiptar, shkruan Indeksonline.

Së fundmi reperi ka treguar që gjendet në Gjermani. Në billbordet e qytetit është i vendosur presidenti i Rusisë, Putin, ku dhe qytetarët atje po protestojnë kundër lu.ftës që ka nisur me Ukrainën.

Reperi ia vendosi gishtin e mesit presidentit duke i bërë një “përshëndetje” të veçantë./Indeksonline/