Home Uncategorized Beatrix zbulon surprizën e sotme për Donaldin

Beatrix zbulon surprizën e sotme për Donaldin

Ende pa startuar finalja e shumëpritur e “Big Brother VIP”, ku vetem njëri nga 4 finalistët do të shpallet fitues i çmimit të madh, yjet të cilët po kalojnë në tapetin e kuq kanë arritur që të zbulojnë edhe surprizat e para.

Ka qenë Beatrix Ramosaj e cila ka treguar se sonte ajo do të takojë Donaldin, ajo gjithashtu ka treguar se ndihet shumë e lumtur për këtë fakt dhe mezi po pret.

Kujtojmë gjithashtu se ka qenë ish-banorja Paloma e cila ka treguar se “Big Brother VIP” do të hapet me një koreografi.

Shiko videon:

Beatrix zbulon surprizën e sotme për Donaldin