Home Uncategorized Egzona Rafuna shkëlqen në fotot e fundit, kjo ishte paraqitja e saj...

Egzona Rafuna shkëlqen në fotot e fundit, kjo ishte paraqitja e saj në spektaklin e “Big Brother VIP”

Egzona Rafuna, tashmë është bërë kryefjalë e mediave rozë, kjo për shkak futjes së saj në shtëpinë më të madhe në Shqipëri “Big Brother VIP”.

Pasi u largua nga shtëpia, moderatoja u komentua edhe më shumë për dinamikat që kishte krijuar aty brenda, por me një elegancë, ashtu siç i ka hije ajo i doli zot të gjitha kritikave, e komenteve negative që iu referuan asaj.

Ndërkaq ajo që ra në sy së fundmi në profilin e saj në Instagram janë disa foto të moderatores.

Egzona po duket bukur dhe me shumë stil, e kuruar deri në detajet e fundit./Kosovarja/