Home Uncategorized Ja kush po e shoqëron Kidën në Dubai!

Ja kush po e shoqëron Kidën në Dubai!

Ka disa ditë që Kida po qëndron në Dubai, por kush po e shoqëron atë?

Pasi vendosi të pushojë pak nga koncertet dhe meqë lansoi albumin, te shkoi në Dubai me menaxherin e saj Enis Fetahun dhe gruan e tij Vlerën.

Ka qenë vet Kida që ka publikuar shpesh foto pranë çiftit duke shuar dyshimet se mund të jetë me dikë tjetër.

Ndërsa, sëfundi artistija ka postuar një InstaStory krahë çiftit.