Home Uncategorized Gruaja e Naim Krasniqit ende bukuri e rrallë

Gruaja e Naim Krasniqit ende bukuri e rrallë

Këngëtari dhe kompozitori i njohur kosovar,m Naim Krasniqi, ndër vite ka krijuar muzikë të mrekullueshme e të paharrushme.

Këngët e kënduara apo krijuara nga Naimi, dëgjohen edhe më tej me ëndje të rrallë nga publiku.

Gjithmonë ka bërë përshtypje edhe jeta private e Naim Krasniqit, i cili megjithatë në këtë aspekt është treguar mjaftë i matur dhe i kujdeshëm, duke mos dashur të ofrojë shumë material, shkruan “Kosovarja”.

Bashkëshortja e këngëtarit rrallë është ekspozuar në publik, por ç’është e vërteta, ajo edhe sot e kësaj ditë duket tejet e bukur.

Bashkëshortja e këngëtarit sot feston ditëlindjen, andaj të bijat e famshme e kanë uruar në rrjete sociale. /Kosovarja/