Home Uncategorized Dikur Donaldi e Romeo jetonin në varfëri ekstreme

Dikur Donaldi e Romeo jetonin në varfëri ekstreme

Ndoshta nuk e dinit, por Donald e Romeo Veshaj nuk janë djemtë që janë rritur në kushtet më të mira të mundshme.

Binjakët e rritur në Vlorë, para se të bëheshin pjesë e botës së televizionit, jetonin në kushte jo edhe aq të favorshme.

Këtë e ka pranuar edhe vetë Donaldi, i cili kur e ka kujtuar kohën e kaluar, është bërë mjaftë emocional, shkruan “Kosovarja”.

Që nga ardhja në Tiranë dhe inkuadrimi në televizion, vëllezërit ndër tjerash kanë përfituar shumë mirë edhe materialisht.

Donald Veshaj prej tre muajsh është bërë pjesë e “Big Brother Albania VIP”, duke tentuar të fitoi çmimin e madh prej 100 mijë euro.