Home Uncategorized A është në lidhje dashurie Ganimete Musliu?

A është në lidhje dashurie Ganimete Musliu?

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Ganimete Musliu asnjëherë pothuajse nuk ka bërë publike diçka nga jeta e saj private.

Ajo është njëra nga deputetet e Kuvendit e cila ende nuk është martuar, madje nuk dihet se a është në lidhje dashurie.

Arsyeja e kësaj nuk dihet, ndoshta ende nuk e ka gjetur shpirtin binjak.

Megjithatë, postimet për dashurinë nuk i mungojnë.

Përpos që e përdor Instagramin për të postuar momente me familjen si dhe nga jeta e saj në politike, Musliu i gjen vend edhe dashurisë.

Së fundi, në historinë e saj në Instagram ka publikuar njërin nga projektet muzikore të Kejsi Tolës.

‘Me ke mua’, mban titullin kënga e artistes shqiptare e cila kishte marrë pjesë në ‘Kënga Magjike’, në vitin 2018-të.

Ky tekst flet për një dashuri të të madhe por çiftin e kanë ndarë të tjerët.

Po ashtu në tekst thuhet, ‘Dhe kur për një kohë të gjatë nuk jemi parë dhe atëherë kur njerëzit na kanë ndarë, i falenderoj që të gjithë se ma shtuan dashurinë’.

Por kujt po ia kushton këtë këngë Ganimete Musliu? Kujt po i drejtohet nuk e dim, por mbase ndonjëherë do zbulojmë edhe personin për të cilin deputetja ka ndjenja që asnjëherë nuk i bëri publike.

https://www.facebook.com/kosovarjavideo/videos/344104376571607/?v=344104376571607