Home Uncategorized Bora Zemani arrin një sukses të madh, lë pas edhe Arbana Osmanin

Bora Zemani arrin një sukses të madh, lë pas edhe Arbana Osmanin

Bora Zemani është një nga personazhet më të komentuar në mediat rozë, ajo përherë ka qenë e dashur nga publiku, por pas tradhëtisë që i bëri Donaldi me Trixën brenda BBV, fansat e kanë mbështetur tej mase.

Që nga ai moment Bora është shndërruar në personazhin më të përfolur nga shqiptarët.

Por moderatorja shqiptare ka lënë pas krahëve historinë e shumëpërmendur, ajo po vazhdon ta bëjë punën e shkëlqyer si moderatore.

Së fundmi Bora ka arritur edhe një sukses të madh sa i përket rrjeteve sociale.

Ajo arriti 1 milionë ndjekës në instagram, kështu duke lënë pas Arbana Osmanin e cila po ashtu pëlqehet shumë nga publiku.

Kujtojmë se Luana Vjollca është e vetmja moderatore shqiptare e cila numëron hiq më pak se 2 milionë ndjekës dhe pas saj radhiten Alketa Vejsiu e tani edhe Bora./Lajmi/