Home Uncategorized Përplasen çifti Mihrije Braha-Naim Abazi

Përplasen çifti Mihrije Braha-Naim Abazi

Mihrije Braha ka rrëfyer marrëdhënien me bashkëshortin e saj Naimin gjatë qëndrimit të izoluar në shtëpi.

Këngëtarja e njohur është shprehur se nuk e di sesa fëmijë do kishin bërë së bashku nëse do i kishin mbyllur kështu në ditët e para të dashurisë së tyre.

“Kemi pasur momente kur kemi thënë të na kishin mbyllur kështu ditët e para të dashurisë sonë.

Ta kishim pasur shtëpinë tonë vetëm për vete. Por edhe tani mirë e kaluam,”- tha ajo e ftuar në emisonin “Ftesë në 5”.

“Sa fëmijë do kishit bërë?”- u pyet nga moderatorja.

“Aty nuk e di, nuk mund të them asgjë (qesh).

Di vetëm të them se do ishte errësuar dhe celur dita në krahët e njëri-tjetrit. Kaq,”- shtoi Mihrije.

Ndërsa tregoi edhe zënkën me Naimin në ditët e para të izolimit.

“Në ditën e tretë e pyeta nëse do kafe apo çaj dhe tha çaj, e ngriti zërin sikur po e pyes për diçka të keqe.

I thashë kujdes mos ma ngri zërin (qesh),”– përfundoi këngëtarja.