Home Uncategorized Kumrije Mustafa: Sot vjehrra ime na dha lamtumirën e fundit…

Kumrije Mustafa: Sot vjehrra ime na dha lamtumirën e fundit…

Nëpër mes një postimi në Instagram dhe Facebook, Kumrie Mustafa, ka bërë të ditur lajmin e hidhur.

Ajo ka njofutar të gjithë familjarët, dhe rrethin se është ndarë nga jeta vjehhra e saj, shkruan “Kosovarja”.

Ngushëllime!