Home Uncategorized Çfarë ndodhi papritur? Robert Berisha shkëmben një puthje me bukuroshen në mes...

Çfarë ndodhi papritur? Robert Berisha shkëmben një puthje me bukuroshen në mes të emisionit

Në emisionin “Love Story” së fundmi ishte i ftuar special këngëtari Robert Berisha.

Prezenca e tij në studion e emisionit të dashurisë ka nxitur reagime të ndryshme nga pjesëmarrësit dhe konkurrentët.

Një prej tyre, ishte dhe Kleona, e cila që në ardhjen në skenë të këngëtarit të njohur shprehu simpatinë për të, kjo gjë u komentua edhe nga moderatori i emisionit, Eni Shehu.

Kështu, me lejën e tij, konkurrentja e “Love Story” Kleona u ngrit për të puthur këngëtarin. Roberti e aprovoi dhe i konfirmoi se mund ta puthte ku të donte ndersa Kleona nuk hezitoi ta puthte në buzë.