Home Uncategorized Flet vëllai i të dyshuarit për vrasjen e gruas në Llaushë: Kishte...

Flet vëllai i të dyshuarit për vrasjen e gruas në Llaushë: Kishte probleme psikike, policia e liroi dhe ai u kthye e mbyti gruan

Mbrëmë, e mërkurë, u privua nga jeta një gruaja 48-vjeçare me inicialet L.Q., në shtëpinë e burrit të saj në Llaushë të Skenderajt.

Azem Qerimi, vëllai i të dyshuarit, me iniciale S.Q, që privoi nga jeta bashkëshorten e tij ka rrëfyer tërë ngjarjen tragjike.

Ngjarja tragjike që ka ndodhur të mërkurën në Llaushë, kishte nisur kohë më parë.