Home Uncategorized Adriana Matoshi, më elegante se asnjëherë, rikthehet në formë pak javë pas...

Adriana Matoshi, më elegante se asnjëherë, rikthehet në formë pak javë pas operimit në tru

Aktorja dhe deputetja e njohur Adriana Matoshi, para disa javësh i është nënshturar një operacioni në tru.

Si duket aktorja ka marrë vetën shpejtë.

Tumori i është rikthyer pas nëntë vitesh, ku Adriana u detyrua t’i nënshtrohej një operacioni i cili kaloi me sukses.

Së fundmi aktorja ka publikuar disa imazhe në profilin e saj në Instagram, ku duket mjaftë në formë, ajo duket shumë elegante dhe me plot stil./GazetaBlic/