Home Uncategorized Pas daljes nga shtëpia, Antonela publikon foto nga Dubai

Pas daljes nga shtëpia, Antonela publikon foto nga Dubai

Pas daljes nga shtëpia e famshme, Antonela Berisha ka vendosur të udhëtoj drejt Dubait duke i festuar kështu pushimet e Vitit të Ri.

Ditën e djeshme ajo pati një bisedë direkte në “Fun Club”, ku foli për reality-show dhe për pjesën e banorëve që janë akoma brenda.

Kujtojmë që Antonela u eliminua të martën, pasi ishte në nominim me Ilirin dhe Meridianin. Një javë para eliminimit ajo pati një debat të fortë me Big Mamën, të cilën e akuzonte se e kishte sharë sërbisht, teksa nga ai debat Big Mama vendosi të largohej nga shtëpia.