Home Uncategorized Do të befasoheni: Ky është emri i vërtetë i Beatrixa Ramosaj

Do të befasoheni: Ky është emri i vërtetë i Beatrixa Ramosaj

Beatrix Ramosaj, këngëtarja nga Kosova, është njëra nga banoret më të përfolura nga “BBV”.

Brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”, Trixa filloi një romancë me aktorin dhe moderatorin e njohur Donald Veshaj, i cili ka qenë në një lidhje 3 vjeçare me moderatorën e njohur nga Shqipëria, Bora Zemani.

Së fundmi emisioni n’ZOOM ka bërë të ditur se emri i vërtetë i Beatrixës është Behigje Ramosaj dhe me origjinë ajo është nga Llapashtica e Komunës së Podujevës.