Home Uncategorized Binjaku i Donaldit në lidhje me Arta Nitaj?

Binjaku i Donaldit në lidhje me Arta Nitaj?

Donald dhe Romeo Veshaj janë binjakët e famshëm që publiku i njohu përmes programeve televizive me karakter humoristik.

Ata u dëshmuan si aktorë të zot, për tu bërë me pas edhe prezantues të tillë të disa emisioneve që prodhuan për televizione të ndryshme.

Jeta private e binjakëve ka bërë bujë të jashtëzakonshme në median rozë, kjo për shkak të lidhjeve me vajza të shoubizit.

Derisa Donaldi është në “Big Brother VIP”, Romeo duket që po e shijon një romancë me bukuroshen Arta Nitaj.

Të dy janë parë në të njejtën ditë dhe në të njejtin vend në Dubai. /Kosovarja/