Home Uncategorized Çift i ri në BB VIP, Dj Dagz dhe Einxhel Shkira japin...

Çift i ri në BB VIP, Dj Dagz dhe Einxhel Shkira japin puthjen e parë

Edhe një çift tjetër është krijuar brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

Bëhet fjalë për Einxhel Shkira dhe Dj Dagz, ku ky i fundit qysh në hyrje në BB VIP kishte shprehur pëlqimin për moderatoren shqiptare.

Dyshja të cilët këto ditë kanë qenë mjaft të afërt me njëri-tjetrin, pas spektaklit të së shtunës, kanë shkëmbyer puthjen e tyre të parë.

Derisa të gjithë ishin në gjumë, Einxhel ishte shtrirë tek krevati i Dj Dagz, aty ku dhe ndodhi puthja.