Home Uncategorized Pak para Vitit të Ri, Bora Zemani merr vendimin e papritur ndaj...

Pak para Vitit të Ri, Bora Zemani merr vendimin e papritur ndaj Donaldit

Siç duket moderatorja Bora Zemani ka vendosur që ta fillojë vitin 2022 pa dy persona në rrjetin social “Instagram”.

Ajo sot ka hequr nga “Instagrami”, vëllezërit binjak Donald dhe Romeo Veshaj.

Poashtu, nga “Instagrami” ajo ka larguar edhe disa nga miqtë e Donaldit, përfshirë këngëtarin Elgit Doda.

Krisja e raporteve mes Donaldit dhe Borës kanë filluar pas fillimit të lidhjes në mes të Donaldit dhe Beatrix Ramosaj.

Dyshja kanë pasur ulje-ngritje në raportin e tyre.

Por ata pritet të hyjnë së bashku në suitën luksoze. Donaldi ka kërkuar që të jenë aty pa kamera.