Home Uncategorized Komandant Malisheva lirohet nga spitali

Komandant Malisheva lirohet nga spitali

Muhamet Krasniqi, i njohur si Komandant Malisheva, njëri nga të burgosurit e Grupit Komanova, është liruar nga Spitali i Shkupit, pasi kishte pësuar sot sulm kardiak në burg, shkruan Gazeta Sinjali.

Lajmi është bërë i ditur nga vet Komandant Malisheva që ka falënderuar të gjithë për kujdesin ndaj tij.

“Ju faleminderit të gjithëve në këto momente që jeni gjend afër meje shpirtërisht dhe e munda infarktin. Falënderimi i takon Zotit, por edhe stafit te Kardiologjisë në Shkup”, shkroi ai në rrjete sociale.