Home Uncategorized Donaldi kërkoi një dhomë pa kamera me Beatrixën, reagimi i Semit bëhet...

Donaldi kërkoi një dhomë pa kamera me Beatrixën, reagimi i Semit bëhet viral në rrjetet sociale

Çifti Donald-Beatrix vazhdojnë të jenë dyshja më e komentuar në mediet rozë.

Donaldi mori gjithë vëmendjen mediatik, kur mbrëmë dëshiroi që të jetë në një dhomë pa kamera bashkë me Beatrixën.

Ndërsa në anën tjetër kamerat që ishin në fokus tek Semi kanë vërejtur një shprehje të fytyrës së saj.

Semi duket se nuk i duroi dot çiftin dhe kjo video u bë virale në rrjet./Blic/

Shiko videon: