Home Uncategorized Beatrix i shpreh hapur dashurinë Donaldit, por reagimi i tij nuk pritej

Beatrix i shpreh hapur dashurinë Donaldit, por reagimi i tij nuk pritej

Çifti më i ri i showbizit, Donaldi dhe Beatrix kanë filluar t’i shprehin njëri-tjetrit ndjenjat hapur.

Pasditen e sotme, teksa në sfond ishin vendosur këngë labe, këngëtarja u shpreh se ndihet e lumtur që edhe Donaldi është i lumtur.

“Po e shijoj, lumturia jote është dhe lumturia ime Të dua”, i tha Beatrix dhe i dhuroi një puthje.

Por teksa mendonim që edhe Donaldi t’i thonte të paktën “Edhe unë të dua”, në fakt përgjigja e tij nuk pritej.

“E mora vesh”, i tha ai Beatrixës dhe i kërkoi të vazhdonte kërcimin.

Kujtojmë që së fundmi Beatrix ka akuzuar Donaldin se nuk i kushton më vëmendje si në fillim.