Home Uncategorized Drama e re/ Loredana i hedh kunja Mozzikut?

Drama e re/ Loredana i hedh kunja Mozzikut?

Lidhja e Mozzik dhe Loredana është komentuar jashtëzakonisht nga mediat rozë.

Me ndarje e ribashkime, ata kanë arritur që të jenë në qendër të vëmendjes.

Në prag të Vitit të Ri, reperja bëri një postim duke lenë përshtypje që po hedh kunja ndaj Mozzikut.

Ajo kërkoi që viti 2022 të mos i sjellë njerëz të rrejshëm në jetë, e që mendohet të jetë dedikim për ish të dashurin./Indeksonline/